دسته‌بندی نشده

خرید چای‌های نیوشانیک

خرید چای‌های نیوشانیک

خرید چای‌های نیوشانیک همیشه با استقبال زیادی روبرو بوده و فروش این محصول یکی از عامل‌های پیشرفت این شرکت می‌باشد.

به همین دلیل تصمیم گرفتم تا در این مقاله به طور کامل درباره چای‌های نیوشا توضیح بدهم.

چای‌های شرکت نیوشا

شرکت نیوشا در سال 1385 فعالیت خود را با تولید، بسته بندی و توزیع چای سیاه شروع کرد.

با گذشت زمان به منظور گسترش فعالیت خود به تولید چای سبز و چای سفید نیز پرداخت.

چای‌ها از مهم‌ترین تولیدات شرکت نیوشا است. زیرا علاوه بر فروش آن به عنوان چای‌های خالص، از آن در انواع دمنوش‌های گیاهی و پک‌های درمانی‌ هم استفاده می‌شود.

ممکن است بپرسید چرا در پک‌های درمانی از چای استفاده می‌کنند. این کار سه دلیل اصلی دارد.

1- چای سیاه فواید درمانی بسیار زیادی دارد. مثلا از بروز حملات قلبی و مغزی جلوگیری می‌کند، برای لاغری مفید است و روی پوست و مو تأثیر خوبی دارد و…

2- در پک‌های درمانی باید از دوز مناسبی از برخی گیاه‌ها استفاده کرد. مثلا استفاده بیش از حد از جنسینگ یا زنجبیل ممکن است یرای بدن مضر باشد و استفاده کم از آن نیز ممکن است کارایی لازم را نداشته باشد. به همین دلیل از چای سیاه برای متعادل کردن دوز آن استفاده می‌کنند.

3- طعم چای سیاه برای همه انسانها به خصوص ما شرقی‌ها یک طعم مطلوب و خاطره انگیز است . استفاده از آن در پک‌ها یا دیگر دمنوش‌ها باعث خلق یک طعم فوق‌العاده می‌شود.

انتخاب یک منطقه مناسب برای تولید و برداشت چای نیاز به تجربه فراوانی دارد که آقای عیوضی، مؤسس شرکت نیوشا از 80 سال تجربه، که سینه به سینه طی سه نسل به ایشان منتقل شده، بهره مند است.

لازم به ذکر است که در همین لحظه شما می‌توانید تمامی محصولات نیوشا از جمله انواع چای‌های نیوشانیک را از سایت نیوشاهوم تهیه کنید.

ما به عنوان نمایندگی رسمی شرکت نیوشا همواره تمام تلاش خود را می‌کنیم تا محصولات نیوشا را با بالاترین کیفیت و کم‌ترین زمان ممکن به دست شما برسانیم.

خرید چای‌های نیوشانیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.