دسته‌بندی نشده

سایت اصلی نیوشا

سایت اصلی نیوشا

تا سال 1398 همه افراد می‌توانستند از سایت اصلی نیوشا یا همان سایت نیوشانیک به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهند.

اما امروزه به دلیل حجم بسیار بالای سفارشات، این امکان دیگر وجود ندارد و شما فقط از طریق نمایندگان رسمی شرکت نیوشا می‌توانید خریدهای خود را انجام دهید.

این کار باعث نظم بیشتر و ارائه خدمات بهتر به مشتریان شده است.

حال برای انجام یک خرید مطمئن، باید ابتدا المان‌هایی را در نظر بگیرید.

مثلاً حتماً باید از یک سایت، که نماد اعتماد الکترونیکی دارد، خرید کنید و از خرید از پیج‌های اینستاگرامی یا کانال‌های تلگرامی خودداری کنید.

یکی دیگر از نشانه‌هایی که اعتبار یک سایت را نشان می‌دهد، رتبه آن در گوگل است. گوگل، برای رتبه دادن به یک سایت به عوامل بسیار بسیار زیادی توجه میکند. عواملی مانند میزان خریدهایی که از آن انجام می‌شود، مدت زمان فعالیت سایت، میزان مراجعه روزانه افراد و… بنابراین سعی کنید از سایت‌هایی خرید کنید که در صفحه اول گوگل قرار دارند.

این نکته را به یاد داشته باشید که برای تهیه پک‌های نیوشا، حتماً حتماً حتماً باید مشاوره شوید. هیچگاه بدون گرفتن مشاوره به خرید پک اقدام نکنید.

چرا باید از سایت نیوشاهوم خرید کنیم؟

سایت نیوشاهوم، یکی از نمایندگی‌های رسمی شرکت نیوشاست که همیشه آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان بوده است. فقط کافیست به صفحه فروشگاهی ما سر بزنید تا همه اطلاعات لازم را به دست آورید و سپس، به راحت‌ترین شیوه ممکن سفارش خود را انجام دهید.

شما می‌توانید با سر زدن به سایت نیوشا، و با استفاده از از تخفیفات روزانه یا کلی ما، محصولات خود را با قیمت کمتری خریداری کنید. این تخفیف‌ها فقط مخصوص سایت نیوشاهوم بوده و در سایت‌های دیگر وجود ندارد. علاوه بر این، شما می‌توانید در صورت دلخواه، هزینه محصول را به صورت اینترنتی یا حضوری پرداخت کنید.

سایت اصلی نیوشا

سایت اصلی نیوشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.