دسته‌بندی نشده

لاغری شکم

پک 60 روزه لاغری نیوشا

لاغری شکم

طبق گزارشات اعلام شده از خبرگزاری میزان،70 درصد از مردم ایران اضافه وزن دارند. هر روزه 34 درصد از مردم نیز، کالری اضافه دریافت می‌کنند.

اگر شما هم اضافه وزن دارید و به دنبال لاغری کلی یا لاغری شکم خود هستید، حتماً دمنوش‌های نیوشا را امتحان کنید.

ما به تولید پک‌هایی پرداختیم که تمرکز اصلی آن روی افزایش متابولیسم و کاهش وزن شماست.

این پک‌ها، در دوره‌های 40، 60 و 80 روزه تولید شده است. شما یا توجه به نوع نیاز خود، می‌توانید هر کدام را که خواستید انتخاب کنید.

در تولید این پک‌ها، از گیاهانی مانند چای سبز و گیاهانی که خاصیت چربی‌سوزی دارند استفاده شده. خبر خوب این است که تمام محتویات این پک‌ها، کاملاً گیاهی بوده و از هیچ مواد شیمیایی استفاده نشده است.

 چرا باید از پک‌های نیوشا استفاده کنیم؟

دلیل اول، این است که دمنوش‌های نیوشا، طبق استانداردهای جهانی ارزیابی شده و  کیفیت آن تضمین شده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت نیوشاداریان، مجوز‌های رسمی آن را با چشم خود مشاهده کنید و از انتخاب آن، مطمئن شوید.

دلیل دوم، میزان توجه به دوز مواد مصرفی است. تحقیقات نشان داده است که برخی از گیاهان دارویی را نباید بیش از حد مصرف کرد. زیرا استفاده زیاد از آن ممکن است به شما آسیب برساند. به دلیل اهمیت این موضوع، ما مدت‌ها روی میزان مناسب این گیاهان تحقیق کرده و از آن در تولید محصولات خود استفاده کردیم.

نکته مهم در خرید پک‌های درمانی نیوشا این است که قبل از نهایی کردن خرید خود، حتماً باید با مشاورین ما تماس بگیرید.

زیرا ما پس از گرفتن اطلاعاتی از شما و فهمیدن اینکه طبعتان گرم است یا سرد، کم‌کاری تیروئید، میگرن، دیابت و… دارید؟ قصد شما لاغری کلی بدن است یا فقط لاغری شکم و… پکیج مناسب با شما را پیشنهاد می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیرید.

حال که به طور کامل با دمنوش‌های نیوشا و پکیج لاغری ما آشنا شدید باید بدانید که فروشگاه نیوشاهوم به عنوان نمایندگی رسمی نیوشا، درصدد آن است تا بهترین محصولات ممکن را در کمترین زمان ممکن در دسترس شما عزیزان قرار دهد.

لاغری شکم

لاغری شکم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.